2013 aasta

1. JK Tallinna Kalev Juunior
2. JK Tallinna Kalev
3. SK Tääksi

Parim väravavaht Karl Kangur (JK Tallinna Kalev Juunior)
Parim väravakütt Heido Västrik (JK Pärnu-Jaagupi/Halinga)
Parim mängija Innar Paal (JK Tallinna Kalev)

 

1.-2. Kalev III – Kalev Jun. – 0:1
3.-4. koht Tääksi – Haigla 1.0
5.-6. Pärnu-J. – Soccernet 9:1
7.-8. Loo – + Rapla
9.-10. Saaremaa – Kiiu – 2:1
11.-12. Pirita – + Kärdla
13.-14. Kaitseliit – + Väätsa
15.-16. G4S – + Reaal

 

1-8 koht B poolfinaal
Pärnu – Loo – 4:2
Rapla – Soccernet – 2:3

1-8 koht A poolfinaal
Tääksi – Kalev Jun 0:0, penaltid 0:1
Haigla – Kalev 3 – 1.3 

9-16 koht B poolfinaal
G4S – : + Kaitseliit
Väätsa – Reaal – 1:0

9-16 koht A poolfinaal
Kiiu – Kärdla 1:0
Saaremaa + : – Pirita

 

1-8 koht veerandfinaalid
14.00 A1 Pärnu – D2 Tääksi – 1:1 Penaltid 1:2
14.25 B2 Kalev Jun. – C1 JK Loo – 0:0 P 4:3
14.50 D1 Rapla – A2 Haigla – 0:3
15.15 C2 Soccernet – B1 Kalev 3 – 1:1, penaltid 3:4

9-16 koht veerandfinaalid
14.00 B3 Reaal – C4 Pirita – 0:2
14.25 B4 Kaitseliit – C3 Kärdla – 0:0 P 2:3
14.50 D3 Saaremaa – A4 Väätsa – 1:0
15.15 G4S – D4 Kiiu (G4S lahkus) – : +

Alagrupp A
JK PÄRNU-JAAGUPI/ HALINGA – 7p
JK JALGPALLIHAIGLA – 5p
SPORDIKLUBI G4S – 2p
JK VÄÄTSA VALD – 1p

Alagrupp B
JK TALLIINA KALEV III – 5p
JK TALLINNA KALEV JUUNIOR – 5p
TALLINNA FC REAAL – 4p
JK KAITSELIIT KALEV – 1p

Alagrupp C
JK LOO – 7p
FC SOCCERNET – 4p
KÄRDLA LINNAMEESKOND – 4p
PIRITA JK RELIIKVIA – 1p

Alagrupp D
RAPLA JK ATLI – 9p
SK TÄÄKSI – 6p
SAAREMAA JK AAMERAS – 1p
FC KIIU – 1p

A 9:00 JK JALGPALLIHAIGLA – JK PÄRNU-JAAGUPI/HALINGA – 1:1
C 9:00 KÄRDLA LINNAMEESKOND – PIRITA JK RELIIKVIA – 1:0
B 9:25 JK TALLINNA KALEV – TALLINNA FC REAAL – 2:0
D 9:25 RAPLA JK ATLI – FC KIIU – 1:0
A 9:50 JK VÄÄTSA VALD – SPORDIKLUBI G4S – 1:1
C 9:50 FC SOCCERNET – JK LOO – 0:2
B 10:15 JK KAITSELIIT KALEV – JK TALLINNA KALEV JUUNIOR – 0:1
D 10:15 SAAREMAA JK AAMERAAS – SK TÄÄKSI – 0:2
A 10:40 JK JALGPALLIHAIGLA – JK VÄÄTSA VALD – 2:0
C 10:40 KÄRDLA LINNAMEESKOND – FC SOCCERNET – 0:3
B 11:05 TALLINNA FC REAAL – JK KAITSELIIT KALEV – 2:0
D 11:05 FC KIIU – SAAREMAA JK AAMERAAS – 1:1
A 11:30 JK PÄRNU-JAAGUPI/HALINGA – SPORDIKLUBI G4S – 2:0
C 11:30 PIRITA JK RELIIKVIA – JK LOO – 1:3
B 11:55 JK TALLINNA KALEV JUUNIOR – JK TALLINNA KALEV – 0:0
D 11:55 SK TÄÄKSI – RAPLA JK ATLI – 1:2
A 12:20 SPORDIKLUBI G4S – JK JALGPALLIHAIGLA – 0:0
C 12:20 JK LOO – KÄRDLA LINNAMEESKOND – 0:0
B 12:45 JK TALLINNA KALEV – JK KAITSELIIT KALEV – 0:0
D 12:45 RAPLA JK ATLI – SAAREMAA JK AAMERAAS – 1:0
A 13:10 JK VÄÄTSA VALD – JK PÄRNU JAAGUPI/HALINGA – 0:2
C 13:10 FC SOCCERNET – PIRITA JK RELIIKVIA – 0:0
B 13:35 JK TALLINNA KALEV JUUNIOR – TALLINNA FC REAAL – 0:0
D 13:35 SK TÄÄKSI – FC KIIU – 3:0

Turniiri alguseni jäänud

Toetajad / koostööpartnerid

Copyright 2018 JK Jalgpallihaigla