12. Jalgpalliselts
  13. JK Õismäe Torm
  14. JK Jalgpallihaigla
  15. FC Icebears.

Poolfinaalides võitis SK Tääksi Anija Unitedi 2:0 ja JK Tallinna Kalev III Keila JK 2:0. Finaalis võitis SK Tääksi JK Tallinna Kalev III 2:0.

Rahvaliiga meeskonnad mängisid eraldi C-alagrupis, kus selgus ka nende turniiri võitja. Anija United kogus siin parimana 8 punkti. Järgnesid: 2. FC Paidelona 8, 3. FC Ajax United 6, 4. JK Õismäe United 4 ja 5. IceBears 0 punkti.

Rahvaliiga kaks paremat said õiguse liituda III ja IV liiga meeste turniiriga alates veerandfinaalidest, kus Anija United võitis Pirita JK Reliikvia, kuid FC Paidelona jäi 0:0 viigiga lõppenud normaalaja järel penaltitega 1:3 alla JK Tallinna Kalev III-le.

Sakala

Pühapäeval Tallinnas Kalevi kunstmurustaadionil Eduard Ellmanni karika pärast peetud jalgpalliturniiril saatis edu Suure-Jaani valla spordiklubi Tääksi esindust.

Mõõduvõtul, mille oli Eesti meistrivõistluste kolmanda ja neljanda liiga meeskondadele korraldanud jalgpalliklubi Tallinna Kalev, tegi kaasa 14 meeskonda.

SK Tääksi alustas neljaliikmelises alagrupis 1:1 viigiga FC Reaali vastu, võitis 2:0 Keila JK II meeskonda ning alistas 3:1 JK Jalgpallihaigla.

Veerand- ja poolfinaalist pääsesid Suure-Jaani valla mängijad võidukalt edasi tänu paremale penaltiseeriale. Väravateta lõppenud veerandfinaalis alistas SK Tääksi FC Castovanni Eagelsi ning poolfinaalis Anija Unitedi.

Võistluspäeva kaalukaimas kohtumises oli SK Tääksi vastamisi eelmise aasta finalisti JK Tallinna Kalevi kolmanda esindusega ning võitis 2:0.

Turniiri parimaks väravavahiks tunnistati SK Tääksi mängija Erlend Ohno.